Prohlížením tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Souhlasím

O nás

Značka Danhelwear

Jmenuji se Petra Daňhelová a jsem zakladatelka Hotyogy42 a Danhelwear.  Od útlého věku jsem se věnovala různým stylům tance. Po mnoha letech spojených s tancem jsem objevila kouzlo jógy. Při tvoření vlastních choreografií a navrhování kostýmů jsem byla plná touhy si také kostýmy vlastníma rukama vytvořit. A v tomto období začaly mé zkušenosti jak se tvoří, jak šít tak, aby kostým vyhovoval tanečnici a mohla se v něm perfektně pohybovat. Po svém prvním kurzu jógy v roce 2005 v  Los Angeles jsem objevila úžasné možnosti oblečení, které praktikování jógy nabízí. Chtěla jsem se cítit nejen pohodlně, ale také vypadat skvěle.  Jako mnoho jiných zkušených návrhářů jsem první kousky oblečení navrhla a testovala sama na sobě.

„Chci pro všechny klienty to, co chci pro sebe. Kvalitu, pohodlí a nový svěží design.“

PETRA DAŇHELOVÁ

V období kdy mne výuka jógy zavedla do různých kontinentů světa, jsem se potkala s mnoha klienty z různých zemí a národností a jejich otázky, kde oblečení kupuji mne přivedly k myšlenkám nad vlastní kolekcí. Zkušenosti s navrhováním  a výrobou jsem uplatnila při přípravě první kolekce, která byla součástí otevření prvního hot jóga studia v České Republice v roce 2006.


Značka  DANHEL WEAR. V jednoduchosti je krása a když jsem nad vším přemýšlela utkvěla mi v hlavě myšlenka a to především od klientů ze zahraničí, kdy se ptají majitele studia: „kdy ti přijde oblečení od Petry?