Prohlížením tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Souhlasím

Obchodní podmínky

Vybrali jsme pro Vás nejdůležitější body týkající se objednávky. Úplné znění obchodních podmínek naleznete pod tímto odkazem:

Obchodní podmínky ke stažení


Všeobecná ustanovení

Tyto obchodní podmínky se vztahují na nákup v e-shopu Danhelwear.com, podrobně vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy, které nejsou těmito obchodními podmínkami upravené, občanským zákoníkem (č. 89/2012 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou nikoli spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami obchodním zákoníkem (č. 89/2012 Sb.).

Nedílnou součástí těchto obchodních podmínek jsou dodací podmínky a reklamační řád.

Prodávající

Název: Hot Yoga Studio, s.r.o. (DANHELWEAR)
Adresa: Chrudimská 2526/2a, 130 00 Praha 3
Tel.: +420 774 858 517
E-mail: eshop@danhelwear.com
IČ: 290 53 781
DIČ: CZ 290 53 781

Společnost Hot Yoga Studio, s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku C 163191 vedená u Městského soudu v Praze.


Vymezení pojmů

Spotřebitelská smlouva

Smlouva kupní, smlouva o dílo, případně jiné smlouvy jsou spotřebitelskými smlouvami, pokud smluvními stranami jsou na jedné straně kupující a na straně druhé prodávající.

Prodávající

Společnost Hot Yoga Studio, s.r.o., která při uzavírání a plnění smlouvy jedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti.

Kupující — spotřebitel

Kupujícím — spotřebitelem je osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy nejedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti.

Kupující — nikoli spotřebitel

Kupujícím — nikoli spotřebitelem je osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy jedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti.

Způsob objednání

Veškeré objednávky, které kupující učiní prostřednictvím některého z následujících způsobů objednání, obsahující všechny náležitosti objednávky, jsou pro kupujícího závazné.

Způsoby objednání

Objednáním v e-shopu na adrese Danhelwer.com
Telefonicky na čísle +420 774 858 517
E-mailem na adrese eshop@danhelwear.com

Náležitosti objednávky

Fakturační údaje (povinný údaj) — jméno, příjmení, úplná adresa
Dodací údaje (volitelný údaj) — jméno, příjmení, úplná adresa
Kontakt (povinný údaj) — e-mail, telefonní číslo/li>
Zboží (povinný údaj) — název, množství, případně další údaje nutné k jednoznačné identifikaci objednávaného zboží (velikost, barva atp.)
Způsob dopravy a platby (povinný údaj) — dobírkou nebo osobně
Doplňující údaje (volitelný údaj) — poznámky k objednávce

Platba za zboží

Platba dobírkou — platba při převzetí zboží od dopravce hotově nebo platební kartou.
Platba při osobním převzetí na výdejně — platit lze hotově nebo platební kartou.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Faktura

Faktura za objednané zboží Vám bude doručena v elektronické podobě na Váš e-mail v den doručení zásilky. V případě, že požadujete doručení faktury v papírové podobě, zažádejte si o ni na e-mailu eshop@ danhelwear.com a bude Vám přiložena k objednanému zboží.

Elektronická faktura splňuje veškeré zákonem definované náležitosti – a to jak obsahové podle zákona č. 235/2004 Sb. § 28, o dani z přidané hodnoty, tak formální podle zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví.

Posíláním daňových dokladů v elektronické podobě jsme se připojili ke společnostem, které se tímto krokem snaží přispět k ochraně životního prostředí.

Daňový doklad si, prosíme, uschovejte, obvykle slouží i jako záruční list k zakoupenému zboží. Doklad najdete také ve svém uživatelském účtu po přihlášení na Danhelwear.com, odkud si jej můžete v budoucnu kdykoliv vytisknout.

Expedice nekompletní objednávky

V případě, že nebudeme schopni objednávku expedovat kompletní, budeme Vás telefonicky kontaktovat nejpozději následující pracovní den od objednání zboží. Pokud nebudeme úspěšní, ihned odešleme informační e-mail. V případě, že neobdržíme odpověď do 24h, budeme objednávku expedovat nekompletní, poštovné bude zdarma. Nebudete-li mít o objednávku zájem, nemusíte ji přebírat, popř. ji zašlete na naše náklady zpět.

Odstoupení od smlouvy

Kupující má nárok na odstoupení od kupní smlouvy do 14-ti dnů od obdržení zboží bez udání důvodu. V takovém případě odešlete nepoškozené zboží společně s vyplněným formulářem pro vrácení zboží na adresu Reklamace, Hot Yoga Studio, s.r.o., Chrudimská 2526/2a, 130 00 Praha 3.

Ochrana osobních údajů

Se všemi osobními údaji, které poskytne kupující prodávajícímu, bude nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Všechny osobní údaje poskytnuté kupujícím jsou důvěrné a jsou sdělovány třetím stranám pouze v nezbytně nutném rozsahu a pouze za účelem plnění smlouvy. Zároveň zákazníci souhlasí s tím, že jejich adresa a kontaktní údaje budou předány přepravní společnosti pouze za účelem zvýšení úspěšnosti doručení zásilek.

Kupující souhlasí, že mu po objednání zboží bude v horizontu 14 dní zaslán dotazník Heureka.cz. Může tak veřejně zhodnotit kvalitu nákupu a podělit se o své zkušenosti s ostatními. Budeme rádi, když dotazník vyplníte.

Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky nabývají platnosti dne 1. ledna 2016 a ruší veškeré předchozí zvyklosti v souvislosti s objednávkami a prodejem zboží.

Společnost Hot Yoga Studio, s.r.o. si vyhrazuje právo na změny těchto obchodních podmínek bez předchozího upozornění.